Nowy Carl Jung Chardonnay

Carl Jung Chardonnay

Nowy

38,00 zł (brutto)

Wino Carl Jung Chardonnay 750 ml to doskonałej jakości półwytrawne, białe wino bezalkoholowe, powstałe z wysokogatunkowego szczepu Chardonnay.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie.

Nie ma punktów za ten produkt.


Kraj Hiszpania
Smak wina Półwytrawne
Kolor wina Białe
Miejsce dealkoholizacji Niemcy (Rüdesheim)

Wino Carl Jung Chardonnay 750 ml to doskonałej jakości półwytrawne, białe wino bezalkoholowe, powstałe z wysokogatunkowego szczepu Chardonnay.
Wino to charakteryzuje się jasną barwą. W kieliszku wina Carl Jung Chardonnay znajdziemy harmonijny bukiet: owoców cytrusowych i zielonych jabłek.
Wina bezalkoholowe to wina tradycyjne poddane dealkoholizacji – specjalnie opatentowanemu procesowi eliminacji alkoholu, dzięki któremu wino zachowuje oryginalny aksamitny smak i aromat. Wino Carl Jung Chardonnay zostało poddane dealkoholizacji w zakładzie Carla Junga w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim.
Wino to doskonale pasuje do owoców morza, ryb i białego mięsa. Świetne do sałatek, lekkich kanapek i niektórych dań japońskich i chińskich. Najlepiej podawać je w temperaturze 6-8 °C.
Czy wiesz, że wina bezalkoholowe to wina dobre dla osób na diecie odchudzającej, gdyż mają mało kalorii? Ponieważ nie zawierają alkoholu, mogą być też spożywane przez matki podczas ciąży i karmienia piersią. Są także bezpieczne dla kierowców.

Rodzaj wina: białe półwytrawne

Węglowodany: ok. 4,0 g / 100 ml

Cukier: ok. 4,0 g / 100 ml

Tłuszcz: 0 g / 100 ml

Sól: < 0,1 g / 100 ml

Kalorie: 76,6 kJ (18,3 kcal) / 100 ml

Zawartość alkoholu: < 0,5%

Pojemność: 750 ml

Kraj pochodzenia wina: Hiszpania

Miejsce dealkoholizacji: Niemcy (Rüdesheim)

Temperatura podania: 6-8 °C

15 innych produktów w tej samej kategorii: