Nowy Carl Jung Chardonnay

Carl Jung Chardonnay

Nowy

32,50 zł (brutto)

Wino Carl Jung Chardonnay 750 ml to doskonałej jakości półwytrawne, białe wino bezalkoholowe, powstałe z wysokogatunkowego szczepu Chardonnay.

Więcej szczegółów

47 Sztuk

Nie ma punktów za ten produkt.


Kraj Niemcy
Smak wina Półwytrawne
Kolor wina Białe
Miejsce dealkoholizacji Niemcy (Rüdesheim)
Zawartość Alkoholu 0,20%

Wino Carl Jung Chardonnay 750 ml to doskonałej jakości półwytrawne, białe wino bezalkoholowe, powstałe z wysokogatunkowego szczepu Chardonnay.
Wino to charakteryzuje się jasną barwą. W kieliszku wina Carl Jung Chardonnay znajdziemy harmonijny bukiet: owoców cytrusowych i zielonych jabłek.
Wina bezalkoholowe to wina tradycyjne poddane dealkoholizacji – specjalnie opatentowanemu procesowi eliminacji alkoholu, dzięki któremu wino zachowuje oryginalny aksamitny smak i aromat. Wino Carl Jung Chardonnay zostało poddane dealkoholizacji w zakładzie Carla Junga w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim.
Wino to doskonale pasuje do owoców morza, ryb i białego mięsa. Świetne do sałatek, lekkich kanapek i niektórych dań japońskich i chińskich. Najlepiej podawać je w temperaturze 6-8 °C.
Czy wiesz, że wina bezalkoholowe to wina dobre dla osób na diecie odchudzającej, gdyż mają mało kalorii? Ponieważ nie zawierają alkoholu, mogą być też spożywane przez matki podczas ciąży i karmienia piersią. Są także bezpieczne dla kierowców.

Rodzaj wina: białe półwytrawne
Węglowodany: 4,2 g / 100 ml
Kalorie: 82,9 kJ (19,5 kcal) / 100 ml
Zawartość alkoholu: 0,4%
Pojemność: 750 ml
Kraj pochodzenia wina:
Miejsce dealkoholizacji: Niemcy (Rüdesheim)
Temperatura podania: 6-8 °C

12 innych produktów w tej samej kategorii: