Nowy Carl Jung Peach

Carl Jung Peach

Nowy

40,00 zł (brutto)

Carl Jung Peach 750 ml to białe półsłodkie musujące wino bezalkoholowe o naturalnym brzoskwiniowym aromacie tworzone z mieszanki szczepów Airén, Riesling i Rivaner. To połączenie daje wino o słomkowym kolorze, pełne bąbelków, o orzeźwiającym smaku. Schłodzone do temperatury 6 - 8 °C doskonale sprawdzi się w roli aperitifu, a także dodatku do lekkich dań.

Więcej szczegółów

41 Sztuk

Nie ma punktów za ten produkt.


Kraj Niemcy
Smak wina Półsłodkie
Kolor wina Białe
Miejsce dealkoholizacji Niemcy (Rüdesheim)
Musujące Musujące

Carl Jung Peach 750 ml to białe półsłodkie musujące wino bezalkoholowe o naturalnym brzoskwiniowym aromacie tworzone z mieszanki szczepów Airén, Riesling i Rivaner. To połączenie daje wino o słomkowym kolorze, pełne bąbelków, o orzeźwiającym smaku. Schłodzone do temperatury 6 °C doskonale sprawdzi się w roli aperitifu, a także dodatku do lekkich dań.
Carl Jung Peach poddane zostało procesowi dealkoholizacji w zakładzie Carla Junga w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim. Dealkoholizacja pozwala na eliminację z wina alkoholu, przy jednoczesnym zachowaniu całości unikalnego aromatu wina.
Wino bezalkoholowe dzięki swej niskiej kaloryczności polecane jest osobom na diecie odchudzającej. Brak alkoholu pozwala kierowcom, kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią cieszyć się pełnią smaku wina bez obawu o zdrowie.

Rodzaj wina: białe półsłodkie, musujące

Węglowodany: ok. 6,5 g / 100 ml

Cukier: ok. 6,5 g / 100 ml

Tłuszcz: 0 g / 100 ml

Białko: 0 g / 100 ml

Sól: < 0,1 g / 100 ml

Kalorie: 119,5 kJ (28,5 kcal) / 100 ml

Zawartość alkoholu: < 0,5 %

Pojemność: 750 ml

Kraj pochodzenia wina: Niemcy

Miejsce dealkoholizacji: Niemcy (Rüdesheim)

Temperatura podania: 6-8 °C

15 innych produktów w tej samej kategorii: