Nowy Carl Jung Shiraz

Carl Jung Shiraz

Nowy

32,00 zł (brutto)

Carl Jung Shiraz 750 ml to czerwone półwytrawne wino bezalkoholowe o ciemnoczerwonej barwie i wyczuwalnych garbnikach. Doskonale wyważone taniny. Powstaje z wysokogatunkowego szczepu Shiraz w Dolinie Rodanu.

Więcej szczegółów

85 Sztuk

Nie ma punktów za ten produkt.


Kraj Francja
Smak wina Wytrawne
Kolor wina Czerwone
Miejsce dealkoholizacji Niemcy (Rüdesheim)
Zawartość Alkoholu 0,20%

Carl Jung Shiraz 750 ml to czerwone półwytrawne wino bezalkoholowe o ciemnoczerwonej barwie i wyczuwalnych garbnikach. Doskonale wyważone taniny. Powstaje z wysokogatunkowego szczepu Shiraz w Dolinie Rodanu. W bukiecie wina Carl Jung Shiraz dominują nuty czarnej i czerwonej porzeczki, ale z bardzo interesującą nutą pieprzną, pikantną oraz czekoladową. Taki bukiet sprawia, że wino doskonale nadaje się do smażonych, grilowanych mięs również mięsa drobiowego.
Carl Jung Shiraz to wino tradycyjne, które w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim poddane zostało procesowi dealkoholizacji, specjalnemu opatentowanemu procesowi eliminacji alkoholu, dzięki któremu trunek zachowuje pełnię i bogactwo smaku.
Wina bezalkoholowe to wina dobre dla osób szukających doskonałych walorów smakowych win tradycyjnych, lecz nie mogących spożywać alkoholu. Wina te są w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, a także kierowców.


Rodzaj wina: czerwone półwytrawne
Węglowodany: 3,5 g / 100 ml
Kalorie: 71kJ (17 kcal) / 100 ml
Zawartość alkoholu: 0,20%
Pojemność: 750 ml
Kraj pochodzenia wina: Francja
Miejsce dealkoholizacji: Niemcy (Rüdesheim)
Temperatura podania: 14-16 °C

12 innych produktów w tej samej kategorii: