Nowy Carl Jung Shiraz

Carl Jung Shiraz

Nowy

35,00 zł (brutto)

Carl Jung Shiraz 750 ml to czerwone półwytrawne wino bezalkoholowe o ciemnoczerwonej barwie i wyczuwalnych garbnikach. Doskonale wyważone taniny. Powstaje z wysokogatunkowego szczepu Shiraz w Dolinie Rodanu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie.

Nie ma punktów za ten produkt.


Kraj Francja
Smak wina Półwytrawne
Kolor wina Czerwone
Miejsce dealkoholizacji Niemcy (Rüdesheim)

Carl Jung Shiraz 750 ml to czerwone półwytrawne wino bezalkoholowe o ciemnoczerwonej barwie i wyczuwalnych garbnikach. Doskonale wyważone taniny. Powstaje z wysokogatunkowego szczepu Shiraz w Dolinie Rodanu. W bukiecie wina Carl Jung Shiraz dominują nuty czarnej i czerwonej porzeczki, ale z bardzo interesującą nutą pieprzną, pikantną oraz czekoladową. Taki bukiet sprawia, że wino doskonale nadaje się do smażonych, grilowanych mięs również mięsa drobiowego.
Carl Jung Shiraz to wino tradycyjne, które w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim poddane zostało procesowi dealkoholizacji, specjalnemu opatentowanemu procesowi eliminacji alkoholu, dzięki któremu trunek zachowuje pełnię i bogactwo smaku.
Wina bezalkoholowe to wina dobre dla osób szukających doskonałych walorów smakowych win tradycyjnych, lecz nie mogących spożywać alkoholu. Wina te są w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, a także kierowców.


Rodzaj wina: czerwone półwytrawne

Węglowodany: ok. 3,5 g / 100 ml

Cukier: ok. 3,5 g / 100 ml

Tłuszcz: 0 g / 100 ml

Białko: 0 g / 100 ml

Sól: < 0,1 g / 100 ml

Kalorie: 71 kJ (17 kcal) / 100 ml

Zawartość alkoholu: < 0,5%

Pojemność: 750 ml

Kraj pochodzenia wina: Francja

Miejsce dealkoholizacji: Niemcy (Rüdesheim)

Temperatura podania: 12-14 °C

15 innych produktów w tej samej kategorii: