Nowy Carl Jung Shiraz

Carl Jung Shiraz

Nowy

35,00 zł (brutto)

Carl Jung Shiraz 750 ml to czerwone półwytrawne wino bezalkoholowe o ciemnoczerwonej barwie i wyczuwalnych garbnikach. Doskonale wyważone taniny. Powstaje z wysokogatunkowego szczepu Shiraz w Dolinie Rodanu.

Więcej szczegółów

65 Sztuk

Nie ma punktów za ten produkt.


Kraj Francja
Smak wina Półwytrawne
Kolor wina Czerwone
Miejsce dealkoholizacji Niemcy (Rüdesheim)

Carl Jung Shiraz 750 ml to czerwone półwytrawne wino bezalkoholowe o ciemnoczerwonej barwie i wyczuwalnych garbnikach. Doskonale wyważone taniny. Powstaje z wysokogatunkowego szczepu Shiraz w Dolinie Rodanu. W bukiecie wina Carl Jung Shiraz dominują nuty czarnej i czerwonej porzeczki, ale z bardzo interesującą nutą pieprzną, pikantną oraz czekoladową. Taki bukiet sprawia, że wino doskonale nadaje się do smażonych, grilowanych mięs również mięsa drobiowego.
Carl Jung Shiraz to wino tradycyjne, które w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim poddane zostało procesowi dealkoholizacji, specjalnemu opatentowanemu procesowi eliminacji alkoholu, dzięki któremu trunek zachowuje pełnię i bogactwo smaku.
Wina bezalkoholowe to wina dobre dla osób szukających doskonałych walorów smakowych win tradycyjnych, lecz nie mogących spożywać alkoholu. Wina te są w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, a także kierowców.


Rodzaj wina: czerwone półwytrawne

Węglowodany: ok. 3,5 g / 100 ml

Cukier: ok. 3,5 g / 100 ml

Tłuszcz: 0 g / 100 ml

Białko: 0 g / 100 ml

Sól: < 0,1 g / 100 ml

Kalorie: 71 kJ (17 kcal) / 100 ml

Zawartość alkoholu: < 0,5%

Pojemność: 750 ml

Kraj pochodzenia wina: Francja

Miejsce dealkoholizacji: Niemcy (Rüdesheim)

Temperatura podania: 12-14 °C

15 innych produktów w tej samej kategorii: